[bobroviny.cz] (c) 2004-2023 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Dyje - než se do Nových mlýnů vlije

5.6.2021 - 6.6.2021

Alice píše: Spluli jsme úsek Znojmo - Hrádek a byla to velmi příjemná akce organizovaná učiteli (a přáteli školy) z Romanovy civilky. Vody prý bylo jako obvykle, což znamenalo poměrně časté drhnutí o dno a následné vystupování a koníčkování.

První jez - málo vody

To v mojí posádce nejdřív ochotně obstarával Honzík, časem však jeho nadšení klesalo, takže jsem pak opakovaně vyskakovala já a posilovala tak i spodní polovinu těla. Druhý den jsem pak jela s Danem a protože zaujal místo na kormidle, kde mu to jde skvěle, leč pouze pokud u toho nepádluje, což teda nedělá, tak jsem střídavě pádlovala a táhla loď pouze a výhradně já a domů jsem se vrátila tak zrekreovaná, že jsem odpadla už v osm večer.

Připraveni k vyplutí Nutrie u Znojma Skluzavka Koupačka pod jezem

Z místní fauny se nám, kromě miliónů komárů a mochniček, podařilo vyplašit vydru. Roman ji chvíli naháněl s lodí, aby ulovil snímek. Vydra chvíli prchala a pak ponorem unikla a vynořila se vedle koupajícího se Honzíka, který se strašně lekl a pak se strašně bál.

Sprcha Parkování lodí v kempu Krhovice Svačina Hledáme hospodu, marně

Z místní gastronomie jsme ochutnali langoše v Grand hotelu Pub Hans - což je občerstvení na úplně úžasném místě (jen bacha! prolézačky z pneumatik skotačící maminku opravdu neudrží).

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Zámecká perla za humny Lužnice aneb vodácká klasika Vltava Výlet do středověku Sázava

Nejnovější články

Puťák pro psa Cesta za Harry Potterem Vezmeme to od Počátků Hochkogel aneb uděláme si to pěkný! Orlí stezka aneb "jen aby to nebylo moc měkký"

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2023 Roman Hubáček