[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Dyje - než se do Nových mlýnů vlije

5.6.2021 - 6.6.2021

Alice píše: Spluli jsme úsek Znojmo - Hrádek a byla to velmi příjemná akce organizovaná učiteli (a přáteli školy) z Romanovy civilky. Vody prý bylo jako obvykle, což znamenalo poměrně časté drhnutí o dno a následné vystupování a koníčkování.

První jez - málo vody

To v mojí posádce nejdřív ochotně obstarával Honzík, časem však jeho nadšení klesalo, takže jsem pak opakovaně vyskakovala já a posilovala tak i spodní polovinu těla. Druhý den jsem pak jela s Danem a protože zaujal místo na kormidle, kde mu to jde skvěle, leč pouze pokud u toho nepádluje, což teda nedělá, tak jsem střídavě pádlovala a táhla loď pouze a výhradně já a domů jsem se vrátila tak zrekreovaná, že jsem odpadla už v osm večer.

Připraveni k vyplutí Nutrie u Znojma Skluzavka Koupačka pod jezem

Z místní fauny se nám, kromě miliónů komárů a mochniček, podařilo vyplašit vydru. Roman ji chvíli naháněl s lodí, aby ulovil snímek. Vydra chvíli prchala a pak ponorem unikla a vynořila se vedle koupajícího se Honzíka, který se strašně lekl a pak se strašně bál.

Sprcha Parkování lodí v kempu Krhovice Svačina Hledáme hospodu, marně

Z místní gastronomie jsme ochutnali langoše v Grand hotelu Pub Hans - což je občerstvení na úplně úžasném místě (jen bacha! prolézačky z pneumatik skotačící maminku opravdu neudrží).

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Zámecká perla za humny Lužnice aneb vodácká klasika Vltava Výlet do středověku Sázava

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček